Remus Kościerzyna

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Tenis stołowy - Aktualności
Tenis stołowy

2017.03.12 zapraszamy kibiców na mecz tenisa stołowego

Email Drukuj PDF

W niedzielę 12.03.2017 o godzinie 18:00 w hali sportowej w Skorzewie odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego mężczyzn:

KUKS REMUS Kościerzyna -:- KS PCNP-AZS AWFIS II Gdańsk

Udział biorą zawodnicy na wysokim poziomie.

Wszystkich chętnych kibicować zapraszamy.

Strona Polskiego Związku Tenisa Stołowego
Informacje o meczach ligowych

Poprawiony: poniedziałek, 13 marca 2017 07:18
 

Strona sekcji tenisa stołowego

Email Drukuj PDF

Wszystkich zainteresowanych poczynaniami tenisistów stołowych zapraszamy do regularnego śledzenia strony sekcji na facebooku. Znajdziecie tam informacje o meczach drużyn startujących w II i III lidze, ich wyniki, statystyki oraz zdjęcia.

www.facebook.com/kuksremus

Poprawiony: środa, 01 czerwca 2016 09:51
 

Sukcesy tenisistów

Email Drukuj PDF

Dnia 23 lutego 2013 r. w Gdańsku miały miejsce Eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów. IMP będą się odbywać w dniach 01.03.2013 - 03.03.2013 w Ostródzie. Eliminacje wygrał reprezentant naszego klubu - Łukasz Godlewski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tabela: http://www.gdansk.tenis-stolowy.org/?id=11&oid=12&down=3617

Dnia 24 lutego 2013 r. w Gdańsku miały miejsce Indywidualne Mistrzostwa Województwa. Reprezentant naszego Klubu - Łukasz Godlewski uległ jedynie zawodnikowi ekstraklasy z Lęborka - Markowi Prądzińskiemu. Cieszymy się z Sukcesu Łukasza. Oby tak dalej!

Tabela: http://www.gdansk.tenis-stolowy.org/?id=11&oid=12&down=3622

 

Ostatnie wyniki tenisistów

Email Drukuj PDF

Niezbyt udana okazała się ostatnia kolejna spotkań tenisistów stołowych rywalizujących o tytuł mistrza III i IV Ligi. Pierwszy zespół Remusa Kościerzyna przegrał na wyjeździe z drużyną Ares Service Nowy Dwór Gdański 3:7, natomiast drugi zespół uległ w Tczewie zespołowi UKS Hubertus Tczew. Kolejne mecze już 26 listopada, a już teraz zapraszamy kibiców do obejrzenia galerii zdjęć z poprzedniego spotkania KUKS Remus II Kościerzyna - UKS Olimpia Gniew zakończonego remisem 9:9.

 

Poprawiony: wtorek, 26 listopada 2019 14:28
 

Dwa zwycięstwa Remusa

Email Drukuj PDF

Tenisiści stołowy Remusa Kościerzyna kontynuują dobre występy w rozgrywkach III i IV ligi. W miniony weekend na trzy rozegrane spotkania wygrali dwa. Na początku w zaległym meczu drugiej kolejki III ligi Remus Kościerzyna pewnie pokonał zespół AZS-AWF III Gdańsk w stosunku 9:1. Niedługo potem nasi trzecioligowcy zmierzyli się z drugim zespołem AZS-AWF Gdańsk. Po zaciętym meczu niestety przegrali 6:4, mimo to zachowali wysoką pozycję w tabeli (3 lokata).

W czwartej lidze zespół KUKS Remus II Kościerzyna kontynuuje dobre starty. Po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu także w drugiej kolejce nasi ligowcy zdobyli komplet punktów.Tym razem na wyjeździe pokonali 7:10 GOK Ryjewo. Dzięki temu zespół został liderem IV ligi.

 

Udany początek sezonu tenisistów stołowych

Email Drukuj PDF

Remus KościerzynaBardzo udany początek sezonu zanotowali tenisiści stołowi Remusa Kościerzyna podczas I kolejki rozgrywek o mistrzostwo zarówno III, jak i IV ligi. Pierwsza drużyna okazała się zdecydowanie lepsza od zespołu GKS Tęcza II Nowa Wieś Lęborska, który pokonała na wyjeździe aż 10:0 (punkty zdobywali: Paweł Kalinowski, Łukasz Godlewski, Zbigniew Kuziemkowski i Jacek Siluta - wszyscy po 2.5 pkt). Mecz odbył się 9 września, a Remus Kościerzyna dzięki temu zwycięstwu został liderem rozgrywek. Kolejny mecz miał odbyć się dzisiaj, jednak został przełożony na 1 października - w ten sposób nasi zawodnicy zagrają dwa wyjazdowe spotkania w jednym dniu: z AZS AWFiS III Gdańsk (zaległy mecz II kolejki) i AZS AWFiS II Gdańsk (mecz III kolejki).

Drugi zespół, który sezon zainaugurował dzisiejszym meczem z GKS Myśliwiec Tuchomie również zwyciężył, tym razem w stosunki 10:4. Punkty zdobywali: Marcin Knopik (3.5), Patryk Knopik (3.5), Michał Smętoch (1.5) i Mateusz Mierski (1.5). Mecz odbył się w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie. Kolejne spotkanie Remusa II Kościerzyna już za tydzień. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie GOK - Ryjewo (spotkanie na wyjeździe).

 Główny sponsor

Reklama

Patron medialny

Reklama
Reklama

Współpraca

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sponsorzy (TS)

Reklama
Reklama

Partnerzy


UKS Olimpijczyk Skorzewo

UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork

nastadiony.pl